wz
Fallen Earth - Info Fallen Earth - Fórum Fallen Earth - Galerie Fallen Earth - Ostatní Fallen Earth - Vzkazy Fallen Earth - Odkazy
29.9.2009 - Patch v1.0.9 Oficiální
Opět uplynulo pár dní a vývojáři nespí a neustále záplatují. Spíchli nám Patch s označením v1.0.9 a hodlají nám ho naservírovat již dnes. Díky tomu bude server vypnut ve 14:30hod. odpoledne a podle oficiálních údajů by tento stav měl trvat pouhou hodinu, tudíž bysme měli být zpět v 15:30hod. Patch notes v originále klasicky u nás nebo na oficiálech. Tyto záplaty se týkají hlavně zlepšení výkonu, tak doufejme, že tomu tak skutečně bude...


22.9.2009 - Postapokalypsa pro všechny - UPDATE Oficiální
Dnes již od 12 hodin odpoledne je server vypnutý z důvodu nahrání nového patche v1.0.8 (Patch Notes v originále u nás na fóru a také tudy oficiálně), který způsobí postapokalypsu naplno všem hráčům (kteří za hru zaplatí). Všichni na jednom místě se sejdeme až  mezi 19-20 hodinou večer. Start byl posunutý na čas mezi 21-22 hodinou.


22.9.2009 - Facebook karty Oficiální
Fallen Earth se snaží propojit s veškerou sociální sítí co to dá. Vedle oficiálního Twitteru je tu ještě možnost využít další sociální pavučiny a tou je Facebook. Pro toto místo si autoři vyrobili dokonce i malou sběratelskou karetní záležitost do které se můžete zapojit (je k tomu potřeba mít jednoduchou registraci na Facebook). Sběratelských karet je momentálně 87, takže se můžete pustit s přáteli do kompletace.


19.9.2009 - Koupě ze Steamu Oficiální
Již od včerejšího dne si je možné hru před/objednat (ještě stále máte tu možnost vstupu do hry o 3 dny dříve) od průkopníka digitální distribuce, kterým je Steam. Za cenu 34,24 Eur (cca 859,-Kč k dnešnímu dni dle kurzu, bez VAT) dostanete digitálním způsobem (žádná krabice) kód do hry a speciálně pro Steam vytvořený item, kterým je tričko s logem firmy. Není to jen o designu, ale triko má i slušné staty (na stálo): +5 bonus na skilly Scavenging, Nature a Geology (což zajistí lepší sběr komponentů a vyšší šaci na raritní součástky), mimo jiné také trikot zajišťuje +10 bonus na Social skill (což zase vede k lepším cenám u obchodníků). Výběr je už ale jen na Vás (D2Drive, oficiální, Steam - všude jiný item).


16.9.2009 - Patch v1.0.7 Oficiální
Není to ani týden a vývojáři přicházejí s další sadou záplat ve formě patche v1.0.7. Změn je opět (za tu krátkou dobu!) dosti a tak si můžete jejich obsah (například nová úroveň zoomu v mapě či lepší loot z mrtvol hráčů a jiné) v originále opět přelouskat u nás či na oficiálech. Server je vypnutý od rána (cca od 9 hodin) na zhruba 11 hodin. Což pro nás znamená, že si opět zařádíme zhruba až mezi 20-21 hodinou večerní. Doufejme, že patch nezpůsobí potíže jako minule...


9.9. - 16.9.2009 - Aktualizace sekcí Web
Za těch pár dní se nám toho mnoho neurodilo. Důvod je prostý - paříme. Což se můžete částečně přesvědčit ve stále aktualizovaném přehledu členů klanu CSF (časem jistě přibude více infa o nás, například krátké bio, obrázky či krátké videonahrávky). Hned ve vedlejší sekci v průvodci je k nalezení jeden větší překlad o zbraních a zbroji, který vypotil Alfik. Plynule přejdeme do obrazárny, kde si v konceptech prohlédněte některé z postav či si to namiřte do sousedního souhrnu, kde se nachází několikero ulovených staronových oficiálních obrázků. Jako doplněk multimediálního vyžití shlédněte poslední oficiální HD video autorů hry, které se točí okolo frakcí. Užívejte.


10.9.2009 - Patch v1.0.6 Oficiální
V tuto chvíli (10.9.2009, 17:00hod.) je již server dole a čeká se nové záplaty ve formě Patche v1.0.6. Patch Notes si můžete (momentálně pouze v originále anglicky) přečíst na oficiálním či našem fóru.


9.9.2009 - Budiž postApokalypsa! Oficiální
Je 20:00 hodin a je to tu, nastartujte svoje klony a dejte se do toho. Hra již normálně běží, přesně podle plánu (očekávejte však lagy a porodní potíže, jelikož se nás tam bude přihlašovat asi dost najednou...).  Držíme pěsti a doufám, že se brzy potkáme.


7.9. - 9.9.2009 - Další překlady Web
Ještě před startem si můžete ukrátit čas přečtením pár posledních překladů od naší KATZ grupy. Pokud Vás zajímá něco o výrobě, tak jistě zamíříte do sekce Crafting. Poté se můžete přemístit rovnou do přehledu frakcí, kde Vás čeká popis systému jak to vlastně s těmi frakcemi je. Na tomto místě ještě chvíli zůstaneme, je tu totiž už možné se dozvědět něco podrobnějšího o CHOTA a Lightbearerech. Jako poslední průvodce je zde malý přehled o klanech.


9.9.2009 - Start pro předobjednatele (pomalu) započal Oficiální
Je 9.9.2009, 00:50 hodin a začátek apokalypsy se nám nezadržitelně blíží. V tuto chvíli je možné již nastartovat Launcher hry a provést aktualizaci na plného klienta. Jednu věc je ještě po tomto kroku potřeba udělat. Na oficiální stránce hry se přihlašte do Vašeho účtu (Login, My Account) a nastavte Subscription (placení hry) - tzn. jaký časový interval Vám vyhovuje (měsíc, čtvrt roku, půl roku a roční předplatné), poté ještě vyplnit údaje jakým způsobem budete platit (kreditní kartou či PayPal). Poté stačí nastartovat klienta (mezi 20-21 hodinou našeho času) a můžeme začít postapokalypticky žít. Hodně štěstí všem!


27.8. - 7.9.2009 - Resumé posledních dnů Web
Neustále něco na našem webu každým dnem přibývá a tak přichází menší rekapitulace toho co se tu za ty poslední dny urodilo. Info - v popisu si je možné přečíst základní informace či si zjistit hardwarové nároky, dále se díky Tymovi můžete ponořit do volně přeloženého příběhu hry a prohlédnout si i jeho časovou osu za posledních 136 let vývoje na Zemi. Položkami v popisu jsou ještě odkazy na to něco málo cz/sk informací o hře na domácím netu a naposledy jsou zde formy platby. Přírůstky jsou také v průvodci, kde je možné se podívat na frakce a v nich si přelouskat v tuto chvíli momentálně jediný  zpřístupněný ZipHawkův překlad popisu frakce Vista. Vedle frakcí nám Alfik přeložil také hrozby na které ve hře budete narážet neustále. V infu je ještě jedna položka, kterou využijte v případě zajímavých příspěvků, obrázků či jiného materiálu, ano je řeč o kontaktech na nás. V hlavním menu dále pokračujeme přes fórum (které samozřejmě funguje, neváhejte se registrovat) a zamíříme do obrazárny. Galerie - v první položce naleznete počiny našeho klanu CSF (pro vstup do klanu nás kontaktujte na fóru, E-mailem či zanechte vzkaz zde ve vzkazovníku), v druhé položce je souhrn všeho co je zajímavé a případně zde může jednou být i obrázek někoho z Vás, v konceptech naleznete různé rendery či kresby návrhů všeho možného a v poslední položce se nachází tapety na pozadí v různých formátech většího rozlišení. V hlavním menu dále máme Ostatní - zde shlídněte pár pěkných oficiálních videí v HD kvalitě (pokud budete mít svojí nahrávku, která bude zajímavá, tak se nám určitě pochlubte a my jí zde umístíme do momentálně uzavřené sekce neoficiálních videí). Vzkazy (prosíme o neužívání zbytečné vulgarity a napadání, mluvte prostě normálním způsobem a nejlépe k věci, v opačném případě bude vymazáno) a odkazy na nejzajímavější stránky jsou samozřejmě také funkční. Užívejte a my jdeme pokračovat.


5.9.2009 - Opět posunutý start Oficiální
Na oficiálním fóru se objevila  zpráva o dalším posunutí ostrého startu hry o týden a to na 22.9.2009. Nejedná se však o předobjednatele (Pre-order), pro ty platí vstup do hry stále 9.9.2009 (že by pro autory zajímavé datum?).


28.8.2009 - Pre-Order přímo od autorů Oficiální
Od dnešního dne je možné předobjednat (Pre-Order) Fallen Earth online přímo z oficiálních stránek autorů hry. Jako součást Pre-Orderu je možnost vstoupit ihned do Bety, o 5 dní dřívější vstup do ostré verze hry (9.září 2009, cca v 7 hodin ráno našeho času) a také speciální Pre-Order item  a to Fallen Earth ATV (čtyřkolka). Tato unikátní ATV zajištuje hráči lepší obranu díky zvýšenému pancéřování a obranným skillům. Vozidlo má oproti klasickému ATV o 150HP více, o 10% nižší spotřebu paliva, o 33% větší nádrž na benzín a o 4 sloty inventáře více. ATV má unikátní barevnou úpravu ve stylu Fallen Earth. Oficiální zpráva je k nalezení tady. Kdo si počkal a neobjednal ihned z D2Drive (kde je speciálním Pre-Order mountem kůň Wasteland Runner, info a předobjednávka online zde), tak má nyní možnost volby. Do debatovacího koutku prosím tudy.


28.8.2009 - Apokalyptická párty Oficiální
Co byste dělali, kdybyste věděli, že přijde brzy konec světa? A co byste dělali, kdybyste věděli, že bude brzy konec Open Bety? Odpověď je jednoduchá - pořádně si "naposledy" zařádíme na párty, kterou nám na konec Bety přichystali členové vývojářského týmu. Připojme se tedy k závěrečným oslavám v sobotu 29.srpna mezi 21:00 - 00:00 hodinou, kdy bude in-game jídla, pití i zábavy hojnost a samozřejmostí bude i možnost vyzkoušet 7 unikátních itemů, které budou aktivovatelné (speciálními kódy) i po ostrém startu hry. Za každou půl hodinu, kterou hráč stráví in-game v tuto určenou dobu (29.8.2009, 21:00-00:00hod.) obdrží jeden Beta Clone Psychoactive Shot - zvláštní item, který zajistí hráči 15% Exp na 1 hodinu (odolné vůči smrti, nepřeruší se účinek), tento item bude použitelný i po ostrém startu. Mimo jiné přibyly 4 lokace v celém Grand Canyonu kde naleznete speciální obchodníky prodávající za nízkou cenu postapokalyptické jídlo a pití (Pandemic Potato Chips, Pale Horse Ale, Oranges of Annihilation), které má každé svůj unikátní buff. Bude přítomno i několik vývojářů (včetně Aleca Masterse). Konec Open Bety je stanoven na středu 2. září v 6 hodin ráno (veškeré časy jsou již převedeny na naše časové pásmo). Často kladené otázky ohledně Stress Testu naleznete v originále zde. Další novinky se dozvíte tady u nás v krytu a pokecat je možné i na našem vlastním fóru. Ostatní info na oficiálním webu či oficiálním Twitteru.


27.8.2009 - Spuštění československé apokalypsy Web
Tímto dnem vstupujeme do postapokalyptického světa. Vítejte v československém krytu kde najdete veškeré potřebné informace nasbírané především z různých oficiálních i neoficiálních zdrojů, ale také vlastní znalosti členů klanu CSF, kteří v nehostinné krajině operují již pár dní (časem doufám CZ/SK klanů ještě přibude). Doufám, že vám budou tyto stránky přínosem a tímto přeji všem radioaktivní zábavu a veselé dobývání tohoto drsného místa kde se snad někdy i potkáme...1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11