wz
Fallen Earth - Info Fallen Earth - Fórum Fallen Earth - Galerie Fallen Earth - Ostatní Fallen Earth - Vzkazy Fallen Earth - Odkazy
29.10.2009 - Patch 1.1.2 Oficiální
Uplynulo opět pár dní a je tu další balík oprav. Tentokrát je opět o něco obsáhlejší a tak jen telegraficky - opravena chyba blikání některých objektů ve velmi zatížených oblastech (při zapnutých Post-FX ve FullScreenu), pozvánka do party se již korektně zobrazuje (v některých případech nebylo možné potvrzení party). Dále různé úpravy týkající se chatu (barva pozadí, výška fontů, aj.), odstraněny byly některé potíže se zobrazovaním filtrů v receptech. Při prodeji se nezobrazují součástky použité v právě probíhajícím craftu (týká se i použitých součástek na věci, které jsou ve frontě). Následující změny se týkají ještě například mountů, různých kolizí a dalších. Kompletní notes jsou k mání u nás či oficiálně.


29.10.2009 - Podepiš a získej Plynovou masku pěchoty Oficiální
Všichni hráči, kteří mají aktivní účet Fallen Earth či ti, kteří si ho stihnou (převedeno na náš čas) do 31.10.2009 (limit je 4:59 ráno) aktivovat (nestačí mít pouze Trial, jedná se o plnou verzi) a upsat se (možnosti zde) alespoň na měsíc, získají exklusivní Plynovou masku pěchoty (Trooper´s Gas Mask). Maska bude doručena těmto hráčům do ingame poštovní schránky během dalšího dne a bude přístupná všem postavám na účtu hráče, je neprodejná a nedá se někomu předat. Hodnoty a ostatní info u nás na fóru a zde je zpráva a často kladené dotazy oficiálně.


23.10.2009 - Patch 1.1.1 Oficiální
Tato první nadstavba obsahuje menší sadu záplat a oprav. Jedná se například o podporu pro HW kurzor (žádné lagování myši v tabulkách), přidána byla funkce nastavení vzálenosti vykreslování textur, odstraněny byly konečně také connection error hlášky, také byla snížena doba účinku Brain Rot (když jste byli kousnuti zombíkem) na 6 hodin (debuff na inteligenci byl předělán na debuff charismy). Patch Notes na našem či oficiálním fóru.


21.10.2009 - Patch 1.1.0 Oficiální
Není tomu tak dlouho co vývojáři mluvili o testovaní nového balíku záplat 1.1.0. Ani jsme se nenadáli a máme ho tu, právě v tento moment už  ho ládují na Servery (vypnuto bylo v 11 hodin dopoledne a zpět by mělo být mezi 20-21hodinou večerní). Macaté Patch Notes k nalezení u nás a také na oficiálním fóru, zde je také menší oficiální popis nových tutoriálových zón.


15.10.2009 - Zajímavá média Neoficiální
Je vidět, že si vývojáři sami všímají kde čeho a dokazuje to také tato malá zpráva o třech zajímavých místech pro hráče Fallen Earth. Nejdříve tu máme velmi rozsáhlý aktualizovaný žebříček snad všech MMORPG her na MMORPG.com (v tento moment je Fallen Earth na 2.místě s hodnocením 8.40, před ním je jen Star Trek Online se svými 8.42, který dokonce ještě není ani Live..). Dále tu je fanoušky tvořené internetové rádio s názvem PostApocRadio (kde si bylo možné poslechnout třeba staré pecky od Jamese Cottona anebo The Ramones). A na konec tu máme lehkou formu bulváru (naštěstí místy i vtipnou) v podání novin Wasteland News (Noviny z Pustiny).


15.10.2009 - Dny (ne)mrtvých - trial klíče pro lovce zombíků Oficiální
Začátkem 23.října se pustiny Fallen Earth stanou domovem davů nevítaných Nakažených. Tento jev nazývaný Dny (ne)mrtvých (Days of the Dead) potrvá více než týden při kterém se vyřádíme v zabíjení zombíků. Vývojáři povolají všechny hráče v záloze po celé Zemi (MMORPG.com, TenTonHammer.com, Massively.com a EscapistMagazine.com) rozesláním obsílky s klíči pro vstup na 15 dní, aby přišli na pomoc v boji proti Nakaženým. "Těchto 15 dní dá hráčům možnost prozkoumat Fallen Earth během zajímavého Eventu," řekla Jessica Orr (marketingová manažerka Fallen Earth). "Pokud si hráči upgradují jejich účet z trialu na plnou verzi tak jim zůstane vše co během tohoto zkušebního období získali a udělali". Při Halloweenském Eventu mohou hráči začít navštěvovat místa kde budou soustředěny nové opakovatelné mise za odměny (koordináty NPC zadávající tyto úkoly naleznete u nás anebo v oficiálním FAQ) kdy bude potřeba ničit nemrtvé. Bankéři (neutrální frakce ve Fallen Earth) budou mimo jiné nabízet speciální zbraň proti nemrtvým na oplátku za zabití 100 Nakažených. Hráči zde budou mít volbu mezi brokovnicí, upilovanou brokovnicí či kriketovou pálkou (každá zbraň je vázaná na hráče). Budou si také moci postavit strašáka, kterého vyrobí z dýní (zakoupitelných u Cooking Merchantů či sesbíratelných z přilehlých dýňových políček). Úsilí bude také nutno vynaložit i při hledání raritního dropu v podobě "Pumpkin Extraordinary Merit" (Dýně neobyčejné hodnoty), který zajišťuje 5% boost na mnoho statů a 10% boost na regenaraci zdraví po dobu jedné hodiny. Pro více informací ohledně Dnů nemrtvých navštivte naše fórum či oficiální FAQ a ohlídejte si výše uvedené partnerské stránky kvůli informacím kdy a kolik uvolní trial klíčů. Další info naleznete také na oficiálním Facebooku a Twitteru. Tento článek je umístěn v originále u nás a také je zde odkaz na oficiální web.


14.10.2009 - Patch v1.0.13 Oficiální
Od 14:00 hodin je server dole a čeká se do 18hod. večer na nahození s novou záplatou, která nese označení v1.0.13 (výpis změn doma či na oficiálech). Uvedu jen například možnost použití bonus itemů na každé postavě Vašeho účtu či zakázání příkazu /who v PvP zónách. Následují další drobné opravy v craftingu, boji, mountech a UI.


9.10.2009 - Stav hry Oficiální
Autoři hodnotí po měsíci od vydání situaci a radost je na místě - buduje se silná komunita a prodej je určitě také slušný (potvrzuje to i zpráva z 2.10.2009 na Massively či Shacknews z 29.9.2009 - 3. místo jak na Steamu či Direct2Drive v tak silné konkurenci je prostě parádní). Sami vývojáři se prý mohou po všech různých záplatách do nynějška udělaných trochu nadechnout a začít se pomalu dívat kupředu. Momentálně je v testování první větší Patch 1.1.0, který přidá zbrusu nové tréninkové zóny do startovních měst pro nové hráče kde budou učeni krok po kroku jak se co dělá v craftu či jak se sbírá (scavenging a harvesting), jak se tu nakupuje, anebo jak se používá mount či jak využít poštu a mnoho dalšího. Budou mimo jiné přeorganizovány i městské eventy (Town Events, například Monster Hunt v Embry Crossroads) tak, aby byly zábavnější a srozumitelnější. Než vyjde tento Patch 1.1.0 tak bude ještě zpracováno několik věcí jako například možnost použití bonus itemů napříč všemi charaktery v hráčovo účtu. Pracuje se také na doplňujícím obsahu pro levely 32-35. Změny nastanou i v updateru hry (jako zkrácený čas u Collating Data) a měla by zde být i nějaká pomoc u stahování pro evropské hráče. Jen okrajově se zde zmiňují i o dalším větším Patchi 1.2.0, který by měl být zaměřený na skupiny a sociální stránku hry jako například kempy, po kterých autoři zaslechli, že hráči tolik touží. Mají prý informací spousty, ale budeme se je dozvídat postupně v dalších týdnech a měsících. Dále nás ubezpečují, že ostře sledují chat ingame i fóra a ví o všem co se šustne. Jako důkaz přikládají pár nejzajímavějších témat, na které se v budoucnu zaměří nejdříve: Fast Travel (rychlé cestování) - dlouho probírané téma záležitosti, která momentálně není stejně ještě v plánu a až prý bude, tak to bude velmi omezené, drahé a jen mezi velmi úzkou skupinou osad. Respec - v plánu prý jsou rozhodně některé drobné zásahy týkající se přerozdělení bodů, které pomohou lidem napravit některé chyby, ale v žádném případě to nebude možnost přestavění celé postavy. Podrobnosti ještě nejsou jasné, ale jedno je jisté - bude to drahé, pomalé a omezené. Krabicové verze hry - bylo zjištěno, že je problematické sehnat krabicovou verzi hry u lokálních prodejců a pracuje se na nápravě. Celá zpráva od projektového manažera s nickem Ilkor je k nalezení u nás či na oficiálním fóru.


7.10.2009 - Patch v1.0.12 Oficiální
Tato rychlá záplata (obsah u nás či oficiálně) opravuje některé grafické chyby při zapnutém Post FX, fyziku (například kolize u Hoffa Bunkru) anebo lepší datový přístup na pomalejších HDD.


2.10. - 5.10.2009 - Patch v1.0.10 - v1.0.11 Oficiální
Tak tu máme v očekávání již další Patch v1.0.11, který bude dnes (5.10.2009) každou chvíli spuštěn (okolo 23 hodiny). Co je jeho obsahem se dočtete u nás doma na fóru a samozřejmě i oficiálně. Ještě tedy doplním, že mu předcházel z pátku 2.10. Patch v1.0.10 (obsah na fóru našem a oficiálním).1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11