wz
Fallen Earth - Info Fallen Earth - Fórum Fallen Earth - Galerie Fallen Earth - Ostatní Fallen Earth - Vzkazy Fallen Earth - Odkazy
16.12.2010 - Online obchod FE: Vánoční slevy! Online obchod
Vánoční mánie pokračuje a tentokráte se týká online obchodu Fallen Earth. U některých vybraných kousků je totiž snížení ceny až o 40% (například pes Kaibab Cur za $6 USD či motorka Badland Rider za $9 USD). Sleva je také na předplacené karty Game Time Code a to o 15% (například 3-měsíční karta s předplatným za $33 USD), při nákupu více karet se slevy nesčítají. A to není vše, je tu totiž ještě speciální sváteční program "Buddy Bundles", který zajistí dvě kopie hry za cenu jedné! Jednoduše si v online obchodě zakoupíte hru, vyberete si pro sebe a někoho dalšího jeden z bonusových předmětů (ATV či klobouk), obdržíte klíče k herním účtům a můžete řádit 30 dní naplno ve dvou. Všechny tyto záležitosti končí 2.1.2010. Oficiálně obeznámeni jsme byli tady a nakupovat račte tudy.


16.12.2010 - Massively: 12 dní rozdávání Soutěž
Jak se zdá, tak se nám pytel s dárky letos roztrhl trochu předčasně. Fallen Earth například rozdávají rovnou počítač nebo iPhone4 a Massively zase u příležitosti vlastní akce 12 Days of Giveways obdarovávají své registrované čtenáře každý den nějakým tím herním účtem či předplatným do hry. A jelikož je Fallen Earth s Massively v dobrém přátelském vztahu, tak jim za tímto účelem poskytli speciální dárek v podobě 3-měsíčního předplatného pro tři vylosované šťastlivce, kteří zanechají v komentáři (zde je nutná ona registrace) pod článkem svůj názor na hru, co se jim na ní líbí. Tento příspěvek musí být umístěn do dnešního dne (16.10.2010, čtvrtek) do17:00hod. našeho času, abyste měli šanci na výhru. I pro ty co snad nemají účet ve Fallen Earth tu mají dárek a to v podobě 150 klíčů s plným přístupem do hry. Oficiální upozornění je zde.


15.12.2010 - Live Server: Patch v1.7.4 plus sváteční dobroty (aktualizováno 16:37hod.) Patch/Event
Spolu se včera avizovanou záplatou v1.7.4, která se právě láduje na Live Server (14:00 - cca 17:00hod.), bude odstartován ještě malý sváteční dárek od vývojářů. Ten potěší hlavně socializující skupinu hráčů, jelikož se jedná o sadu zimního oblečení (svetry, bundy a čepice), které budou k nalezení z náhodně pohozených schránek po celé Provincii. A pokud jste příznivci švábů, tak navštivte nově předělaný Boneclaw, kde se tento společník jako na jediném místě Grand Canyonu vyskytuje. Oficiální oznámení je tady a u nás na fóru si můžete přelouskat obsáhlé Patch Notes (oficiální jsou tu). Jak se používá Pristine Recombinant Injector (kompletní respec) naleznete tudy. Čas startu byl posunut na 21:00hod. našeho času.


14.12.2010 - Live Server: Patch v1.7.4 klepe na dveře Patch
Držte si klobouky, již zítra se totiž na nás vysype Patch v1.7.4. A co nás to vlastně čeká? Řekněme, že pes v roli společníka vám nevyhovuje a vy máte raději šváby. Ne, není to vtip, jedná se totiž o nového Peta do hry. To je však jen taková třešnička, hlavním předmětem zájmu je totiž předělaný bojový systém (kvůli kterému dostanou všechny aktuální postavy ve hře kompletní respec). Dále tu nalezneme upravený tutoriál, AP strop, nový náhodný AP systém, vylepšený povrch terénu a aktualizace týkající se otevřeného PvP (zahrnujíce nově získávání zkušenosti za zabité nepřátele v PvP). A nesmíme také zapomínat na úplně předělaný Boneclaw! Opět nás toho čeká o mnoho více, na Patch Notes si však budeme muset počkat do zítra. Oficiální zpráva je zde.


14.12.2010 - Event: Triviální noc  Event
Již tuto sobotu (18.12.2010) se koná sváteční sbližovatelský slet klonů a při té příležitosti se rovnou bude pořádat i Triviální noc. Takže se pomalu přichystejte, od 20:45hod. našeho času začne u amfiteátru v Depot 66 (Waypoint 4407735, 3493471) akcička "Secret Santa", kdy bude možné získat nějaké ty ceny (pokud chcete naopak cenu věnovat, tak jí pošlete ingame poštou na Carlin, do hlavičky stačí napsat Secret Santa a do textu jméno Vaší postavičky, které bude vyvoláno při předání Vámi věnovaného předmětu). Oficiální upozornění tudy.


9.12.2010 - Event: Sváteční postapokalyptická výzva Event
Letos si na nás autoři hry přichystali něco opravdu velkého v porovnání s tím, co bylo do teď. Spolčili se totiž v rámci Vánočních svátků se společnostmi AMD, Patriot Memory, Tt eSPORTS a Thermaltake, aby společně uspořádli velkolepou soutěž o skutečně vymazlené věcičky! Přiznejme si, že neuděláme chybu, když se jen zaregistrujeme a díky tomu získáme možnost vyhrát speciální PC či iPhone 4 ve Fallen Eath stylu, anebo jiné parádní ceny. A to vše počínaje dneškem, stačí zabrousit na tento odkaz, kde je třeba vyplnit jméno společně s E-mailem vázaným na herní účet. Tuto oficiální stránku je nutné navštívit pouze jednou za účelem registrace a pak už jen logovat do hry každý den, kvůli získání bodů potřebných k větší šanci na úspěch. Akce trvá až do 7.1.2011 a spolu s tím je spojena ještě další výborná zpráva a tou je prodloužení Trialu na celých 30 dní (aby uživatel získal tento počet, tak si musí založit účet právě do výše uvedeného data, poté je opět zpět klasických 10 dní)! A nyní k cenám a termínům vyhlašování vítězů:

Vyhlášení dne 20.12.2010
Jeden vítěz "Ceny ranního ptáčete" obdrží:
Fallen Earth Custom iPhone 4
Fallen Earth Decal set
Fallen Earth BattleMat Gaming Mouse Pad
Vozidlo do hry: Interceptor
Pět dalších vítězů "Ceny ranního ptáčete" obdrží:
Fallen Earth BattleMat Gaming Mouse Pad
Fallen Earth Decal set
Vozidlo do hry: Badland Rider
Vyhlášení dne 10.1.2011
Jeden vítěz hlavní "Grand" ceny obdrží:
Fallen Earth Custom PC Gaming System
AMD Phenom™ II X4 Processor 955 3.2GHz
ATI Radeon HD5850 Graphics Card
Thermaltake Toughpower Grand 750 watt supply
Patriot Memory 4GB DDR3, 1333mhz
Thermaltake BlacX 5G docking station
Tt eSPORTS BLACK Gaming Mouse
Tt eSPORTS CHALLENGER Pro Gaming Keyboard
Fallen Earth BattleMat Gaming Mouse Pad
Fallen Earth Decal set
Vozidlo do hry: Interceptor
Pět dalších vítězů obdrží:
Fallen Earth BattleMat Gaming Mouse Pad
Fallen Earth Decal set
Vozidlo do hry: Badland Rider
Nebyla by to pořádná soutěž bez regulérních podmínek a pravidel, které jsou na tomto místě a také tu máme jedno oficiální oznámení. S chutí do toho, držím pěstí, ať má alespoň jeden z nás to štěstí!


9.12.2010 - PTS: Aktualizovaná záplata v1.7.4 k otestování PTS
Vývojáři si po PTS dýchánku s komunitou z minulého týdne mákli na nabitých poznatcích a dodali na Test Server aktualizovanou verzi Patche v1.7.4. Jestli vás zajímá jak dopadly tyto úpravy vylepšeného boje, umělé inteligence, frakčních kontrolních bodů (FCP), konfliktních měst, tutoriálu, již skoro dokončeného přepracovaného Boneclaw a mnohého dalšího, tak si to namiřte na PTS a zkoušejte až do bezvědomí. Co vás tam čeká si můžete prohlédnout v Patch Notes tady, ale musíte mít registraci na oficiálním fóru. Zpraveni jsme byli na tomto místě.


9.12.2010 - Hlasování: Volte nejlepší hru roku 2010 Hlasování
Každoročně se na různých stránkách objevují ankety či volby nejlepších her za uplynulý rok. Nejinak je tomu i letos a my máme možnost ovlivnit hlasování ve prospěch Fallen Earth rovnou na čtyřech místech. Neváhejte tedy a projevte náklonnost na Beckett Massive Online Gamer’s 2010 Reader’s Choice Awards (uzávěrka 15.12.2010), MMOSanctuary’s Gamer’s Choice Awards (uzávěrka 19.12.2010), Massively’s 2010 Player’s Choice Awards (uzávěrka 1.1.2011) a MMOsite’s 2010 Reader’s Choice Awards (uzávěrka 16.1.2011). Vývojáři děkují za podporu a jejich oficiální upozornění je zde.


7.12.2010 - Event: Prosincové sváteční socializování Event
Rok se sešel s rokem a na Pustinu se řítí již druhé oslavy svátků Vánočních (podle dostupných informací archivářů víme jen přibližnou dobu kdy se tyto dny slavily kdysi před Pádem). A tak pokud budete mít 18. prosince od 22:00hod. čas a chuť, tak se zastavte u amfiteátru v Depot 66 (Waypoint 4407735, 3493471), kde se sice nebude hrát žádná divadelní hra, ale potkáme zde Carlin a PixiStix, rozdávající všem zůčastněným speciální ingame předmět "Yuletime Hat" (sváteční čepička) a samozřejmě nějaké ty dobroty na zub. Jako bonus zde budou od 22:45hod. náhodně darovány také sponzorované předměty od movitějších hráčů (pokud chcete sponzorovat, tak pošlete ingame poštou na Carlin zprávu s hlavičkou Secret Santa spolu s předmětem a Vaším jménem, to pak bude vždy při předání oznámeno v chatu). Zbraně nechte doma, jedná se o poklidnou akci a kdyby přece jen někdo chtěl zlobit, tak bude okamžitě "vyveden". Oficiální pozvánka je tady, tak se pěkně ohákněte a sejdeme se v divadle.


2.12.2010 - Event: Pustinové trhy Event
Akce pro všechy kšeftaře a kutily, tak by se dala nazvat již pravidelně se opakující událost (každá první sobota v měsíci) s názvem Wasteland Crafter´s Market (Pustinové trhy), která se nyní uskuteční 4.12.2010 v době od 23:00hod. našeho času. Takže, pokud budete mít dostatečně vyPéTéSkováno, tak si strčte nějaké ty čipy do kapsy a vyrazte do New Flagstaff, což je město kde se událost koná. Pokud máte psa, tak ho vezměte sebou, jelikož tento měsíc se u příležitosti trhů konají i dvě soutěže s cenami zaměřené právě na tyto Pety (Dog Race a Obedience Contest). Jen pro pořádek, Pustinové trhy organizují členové klanů Legends of the Fall, 8th Holnist, Cargo Cult a Invicta. Detaily o burze tudy (oficiální fórum, jen pro registrované) a oficiální oznámení je zde.


1.12.2010 - PTS: Vývojářská seance s odměnou se blíží PTS
Pokud si vzpomínáte, tak tomu není tak dlouho, co jsme byli upozorněni na velký testovací den spojený s přímým kontaktem na vývojáře ingame. Ten den je skoro tu a tak dorazily ještě upřesňující informace - vývojářský tým (pozná se snadno podle klanu Game Masters) se bude vyskytovat okolo Boneclaw (nezapomeňte, že na PTS je jednoduché se sem dopravit odkudkoliv, stačí otevřít menu akcí "N" a v mutacích se nachází osobní autobusová zastávaka...) v sobotu 4.12.2010 a to mezi 16:00 - 22:00 hodinou našeho času. Vyzkoušejme nový obsah a díky přítomným autorům (členové týmu výtvarného, obsahového, systémového, programátorského či skriptovacího) si můžeme výlevat srdce do těch nejpovolanějších uší. Pokud nás totiž prý bude "slyšet", anebo vidět, tak za to budeme odměněni ve středu 8.12.2010 na herní účty 100 věrnostními body. PTS klient je pro jistotu ke stažení tady, sekce pro test server na oficiálním fóru zde (jen pro registrované) a oficiální zpráva je tu.


1.12.2010 - PTS: Patch v1.7.4 PTS
Testujete rádi nový obsah ještě dříve než dorazí do ostré verze? V tom případě nakopněte PéTéSko a stáhněte si do něj dnes vydaný Patch v1.7.4. Je možné si tak prohlédnout nové silnice, skály a další upravené textury, stejně tak můžeme navštívit kompletně předělaný Boneclaw. K ozkoušení tu máme i změny týkající se AP stropu (ten je nastaven dle vývojářů na 1250 AP) a nakládání s AP jako takovými, také tu nalezneme úpravy World PvP či frakčních kontrolních bodů. Je toho mnohem více a tak vám doporučuji navštívit členskou sekci oficiálního fóra, kde naleznete celé Patch Notes v originálním znění. Oficiální zpráva tudy.


30.11.2010 - Krvavé Sporty: Akce pokračuje Krvavé Sporty
Jelikož se speciální akce věnovaná Krvavým Sportům setkala u hráčů s velkým úspěchem, tak se nám vývojáři rozhodli tuto nic nestojící střelnici ještě prodloužit a to na dobu zatím neurčitou! Takže si dále v klidu vychutnejme krvavé zápolení  bez poškození a plýtvání munice (rakety a granáty se do toho nepočítají). Nelekejte se, když vám ukazatel ukazuje například 6/100 nábojů a při střelbě se odčítají náboje u tohoto ukazatele, pokud dojde do 0/100 a vy přebijete, tak se vrátí na hodnotu 6/100 a přitom vám není odečtena žádná munice. Oficiální zpráva je zde, užívejte!


30.11.2010 - Event: Triviální noc  Event
Dnes tu máme zase jednou noc plnou kvízů a různých cen, tedy Trivia Night (Triviální noc). Místo konání je tradičně v Bunker Baru, Embry Crossroads (Waypoint: 4241542, 323277) a čas je pro našince celkem nepříjemný, jelikož se začíná v 04:00hod. našeho času (1.12.2010). Oficiální pozvánka tudy.


28.11.2010 - LifeNet Radio: Aro Sei Interview  Podcast
Pokud se vám líbil předešlý pokec s Marií Croall, tak si rozhodně nenechte ujít další, který měl v režii Heero. Zkušený bavič si do svého Podcastu LifeNet na LAGWAR pozval nejen Aro Sei, ale i další zasvěcené hráče z různých klanů. Tento velmi zajímavý, na informace bohatý a dlouhý (73:33 minut) rozhovor doporučuji vřele všem, kteří rozumí mluvenému slovu anglickému, jelikož se jedná o velmi vydařený počin. ZeroGravitySE, vůdce klanu Wolves of War, tento rozhovor zachytil (tentokrát byl totiž speciálně na Ventrilu) a dal nám k dispozici odkaz ke stažení (136MB soubor, použijte pravou myš a vyberte Uložit cíl odkazu jako...). Dobrou chuť!


24.11.2010 - Massively: Pokec s Marií Podcast
Shawn z Massively se vrátil pln zážitků z herní výstavy G-Star 2010, která se konala v Koreji a hned se o ně podělil v první polovině svého Podcastu. Co zajímá nás fanoušky postapokalypsy je však část druhá, hostem je zde totiž hlavní tvář Fallen Earth, Marie "Aro Sei" Croall, která si povídala o posledním stavu hry a také mluvila o tom jaké jsou zhruba plány do budoucna. Pokud tedy vládnete angličtinou a rádi posloucháte něco před spaním, tak si tento Podcast nalaďte na této adrese a pusťte se do toho. Oficiální zpráva je tady.


24.11.2010 - Krvavé Sporty: Sejmi je zadara (časově omezeno) Krvavé Sporty
Dnešním dnem začíná zábava v arénách se střelivem, které vás nic nestojí. Pokud budete nabíjet, tak se munice neodčítá (netýká se však raket užívaných v raketometu či čehokoliv co se dá hodit). A to není vše - zbraně ani zbroj se totiž po celou tuto dobu také nijak nepoškozují! Nic vám tedy nebrání zůčastnit se až do neděle 28.11.2010 nějakého toho krvavého zápasu, jelikož nemáte vůbec nic co (krom času) ztratit, jen získat. Oficiální zprávu si přečtěte zde a hned potom běžte někomu nakopat zadek do arény!


23.11.2010 - MMORPG.com: Vylepšený povrch k nahlédnutí Interview
Výtvarný vedoucí vývojář "Devo" se zastavil na MMORPG.com, kde povyprávěl o další fázi přetvoření textur povrchů a také nám předvedl nějaké ty srovnávací obrázky (viz. spodní část novinky). Předělány byly především různé skalisté stěny, také štěrkové či pískové povrchy. Tento jeho celý popis je k nalezení v originále tudy.


23.11.2010 - Online obchod FE: Brutální slevy (časově omezeno) Online obchod
Máte nějaké ty peníze navíc a nevadí vám utrácet za virtuální předměty? Pokud zní odpověď ano, tak máte jedinečnou možnost využít (v některých případech) až 60% slevy na vybrané předměty oficiálního krámku Fallen Earth. Tato sváteční sleva potrvá pouze po dobu jednoho týdne, tedy do pondělí 29.11.2010. K sehnání jsou tu například extra sloty do trezorů (sector a barter, 8 slotů navíc za 5$, 16 slotů za 10$, na charakter), motorka Badland Rider (10$, pouze jedna na účet), pes Kaibab Cur (5$, pouze jeden na účet) a tak dále. Byl také uveden nový artikl na prodej a to extra slot na postavu (30$ za postavu, je možné mít dvě na účet). Oficiální zpráva je tu a do online obchodu FE tudy.


23.11.2010 - PTS: Aktualizace přicházejí PTS
Připojme se k otestování nového obsahu spolu s vývojáři na PTS a to již příští týden. Představen zde bude vylepšený povrch terénu,  úpravy bojového systému, stávající stav Boneclaw a změny v tutoriálu. Dále bude uveden AP strop, odemknou se mutace z frakcí a další! Test bude spuštěn v sobotu 4.12.2010 a mezi 16:00 - 22:00hod. našeho času zde bude možno říci své připomínky přímo přítomným vývojářům, za účast na této akci získáme nějaké ty Reward Pointy! Pokud nemáte ještě PTS, tak si ho stáhněte tady a oficiální zpráva je zde.


22.11.2010 - Krvavé Sporty: Náboje budou zdarma (časově omezeno) Krvavé Sporty
Jelikož začínají různé svátky, tak i autoři chtějí v takový čas potěšit a prvním dárkem od nich je akce zaměřená na Krvavé Sporty. Je to tak, namažte a naleštěte si svoje kvéry a od středy 24.11. do neděle 28.11.2010 vyrazte do arény. U toho si nedělejte starosti s municí, nemusíte mít u sebe ani patronu, jelikož v tuto omezenou dobu jsou náboje zdarma! Info oficiálně tady, štastný lov!
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13