wz
Fallen Earth - Info Fallen Earth - Fórum Fallen Earth - Galerie Fallen Earth - Ostatní Fallen Earth - Vzkazy Fallen Earth - Odkazy
20.3.2011 - Poustevník v koši na prodej Online obchod
Rádi utrácíte za virtuální předměty v online hře? Jestli ano a ať už je to kvůli potěšení mít něco co nemají jiní hráči či snad kvůli dodatečné sponzorské podpoře vývojářům, tak máte opět možnost, jelikož přibyla další položka v Online krámku Fallen Earth, za kterou si můžete pustit žilou (přesněji za $12 USD). Po před časem uvedeném úchylném švábovi nastupuje podobný kalibr v podobě exotického kraboodpadkokošového "zvířátka" Trashyho. Nejen, že se za vámi bude vláčet i do těch nejhorších klimatických podmínek, on vám dokonce bude schopen tahat všelijaký bordel z Pustiny ve svých útrobách v pěti volných slotech vlastního inventáře. Krom toho je možno pořídit zlevněnou verzi motorky Flame Rider (obarvitelná) za zlevněnou cenu a to $15 USD. Nakupovat tudy a oficiální oznámení zde.


17.3.2011 - Patch v1.8 Patch
A je to tu, na Server se pomalu (11:00-20:00hod.) souká jeden z větších balíků, který přinese radost především hráčům na nejvyšším levelu. Nová oblast Terminal Woods, která zabírá krásnou polovinu celého sektoru, nabízí totiž hlavně obsah pro skupinové vyžití. K tomu poslouží například 50 misí, z nichž některé zadávají skrytí zadavatelé, které je nutno nejdříve objevit. Velmi lákavě vypadá 6 World Bossů (volně potulující se stvoření, leckdy obřích rozměrů a také s velmi tuhým kořínkem) a nesmím také opomenout 4 Scavenger Bossy (speciální potvora, pro kterou je nejdříve nutno vyrobit návnadu sloužící k nalákání), jako bonus nám do oblasti umístili také Serendipity moby. Odměnou za zabití Bossů by nám měl být náhodný drop v podobě receptů na vylepšení pro zbroje. Ostatní obyvatelé Terminal Woods dostali do vínku mnohem lepší uvažování, aneb předvádí se vylepšená umělá inteligence nepřátel, kteří se umějí krýt za překážky (objevují se tu nově i explodující barely, čehož se dá využít!), následovat svého velitele a patrolovat. Kloni mají od nyní také možnost nového krytí, jelikož do receptů kraftitelných stanů přibývají Sandbag Bundles (zeď z pytlů do tvaru U) v Camps 2 a Advanced Camps 2. Dokonce je možné si vytvořit (nejdříve vyrobit v Advanced Camps 2) v blízkosti frakční věže svého vlastního frakčního strážného, který bude bránit svojí frakci až do konce svých virtuálních dnů (čti minut). Ekonomika se začne také pomalu měnit, způsob nákupu či prodeje u NPC se počítá podle trochu jiné formule a nebude možné u nich sehnat úplně všechno zboží (prodej je nejvýhodnější u obchodníků co stojí u vykraftěných stanů, v závěsu jsou Bankéři a Franklini, pak všichni ostatní vendoři), zlepší se však čas znovuobjevení a množství materiálu u nepřátel a schránek. V receptech se nám objevuje upgrade pro Hexweave a Mesoprene Suity umožňující je obarvit. Pak je tu také ještě jedna vymodlená vymoženost a to, že náboje všech typů (tzn. Basic, Efficient, Economy) se nyní počítají jako typ jeden, rozdíl je jen v produkci (Basic = 150, Efficient = 300, Economic = 500, požadavky na materiál zůstavají stejné jako dříve) a dosažitelnosti závislé na Ballistic Tradeskillu. Přídavky máme i v uživatelském rozhraní, objevují se dva nové chatovací kanály či přibyla záložka v social okně, která je věnovaná jen GMkům. Nakonec ještě nové zvuky a hudba spolu s Nuclear Blast Bunker Barem a to už je jen taková třešnička. Jedno ujištění - kompletní překopání systému boje (combat revamp) se ještě nekoná, je mnoho co opravovat a dolazovat, takže ho tu ještě nemáme. Změn je samozřejmě opět mnohem více, doporučuji tedy přečíst kompletní Patch Notes a to buď u nás na fóru anebo touto oficiální cestou.


17.3.2011 - Otvíračka Bunker Baru spolu s Trviální nocí Event
U příležitosti dnešního uvedení zbrusu nového Nuclear Blast Heavy Metalového Bunker Baru se chystá řádná kolaudační párty a to již tento víkend v noci ze soboty na neděli, na kterou jsme všichni zváni. Otevřme tedy poklop do tohoto nového Bunker Baru a poslechněme si drsnou muziku v podání Nuclear Blast Radia a užijme si dobré společnosti či pitiva. To vše spojené s tradiční Triviální Nocí, která se přesouvá z Embry právě na toto místo v Boneclaw (Waypoint: 3993292,3255270). Tento týden budou v soutěži prý příjemné ceny jako různé typy gearů či zbroje. Pokud chcete ještě nějakou tu cenu věnovat jako sponzorský dar, tak danou věc pošlete ingame poštou na nick Tiggs (což je komunitní vedoucí FE) a do hlavičky napište heslo "Trivia Donation". Celá akce začíná pro našince celkem nechutně pozdě, to znamená v neděli od 03:00hod. našeho času, tak sirky do očí a snad se tam uvidíme! Oficiální pozvánka zde.


16.3.2011 - Server zítra dole Server
Je to už pomalu za dveřmi, zítra totiž bude Server vypnut v době 11:00 - 20:00hod. našeho času a to z důvodů nahrání Patche v1.8. Během té doby se můžeme zastavit průběžně mezi 14:00 - 20:00hod. našeho času na oficiální facebookové stránce Fallen Earth, kde díky tomu máme možnost získat slušivý zelený klobouk (Tattered Green Top Hat) šitý na míru pro právě probíhající svátek Svatého Patrika. Na té facebookové sajtě je k nalezení také zbrusu nový obrázek ze Sektoru 4, konkrétně se nám předvádí město Travelerů - Redemption (obrázek dole vlevo). Přihazuji pro jistotu ještě nedávno zveřejněnou fotku, také ze Sektoru 4 a to přímo z jeho hlavního města - Shackelton (obrázek dole vpravo). Oficiální zprávička je tady a onen FE facebook tudy.


15.3.2011 - Den Svatého Patrika trochu jinak Event
Je kuráž vaše druhé jméno? Pokud ano, tak neváhejte využít nabídky klanu Saints, který nás na Den Svatého Patrika (čtvrtek, 17.března, 17:00-05:00hod. našeho času) vyzývá k účasti na PvP zaměřené akci. V čem to spočívá? Pokud na určitých místech Pustiny (konkrétně Los Alamos, Traders Flat, New Flagstaff, Embry Crossroads a Haietta) zahlédnete člena Saints oháklého do zeleného hábitu, tak ho neváhejte sejmout (v chatu aktivujte příkaz /pvp pro možnost bojovat kdekoliv). Jestli se vám podaří někoho z nich odpravit, tak možná i něco dostanete (jsou to traveleři, nevěřit ani slovo;)). Oficiální cestou si to nechali oznámit zde, kompletní detaily naleznete také na oficiálním fóru a stylový letáček k této akci si je možno prohlédnouti tu.


15.3.2011 - Rozdává se epická výbava Soutěž
Máte dojem, že jste zdatní a zběhlí ve všem co se šustne okolo Fallen Earth/Nuclear Blast Records/Alienware? Tak pak byste si neměli nechat ujít šanci odpovědět na kvíz o 16 otázkách právě s touto tématikou a mít možnost při správných odpovědích vyhrát jednu ze super cen (dokonce i elektrická kytara by tam byla). Každá sranda ale jednou končí a tuhle to čeká ve středu 16.března. Oficiální oznámení padlo tady, zaregistrovat a zůčastnit se soutěže můžete tudy (bude vám k tomu hrát i celkem drsná hudba). Tak hodně štěstí!


14.3.2011 - Balík záplat v1.8 už se řítí Patch
Tak co, jste připraveni na nějaký ten nový obsah? No měli byste, on totiž Patch v1.8 udeří na Live Server už tento čtvrtek a zde je hrubé shrnutí jeho obsahu:

Nové území
Pomalu se blížíme k Sektoru 4, ale nejdříve si to spolu s ostatními klony namíříme do jeho "předsíně". Tou předsíní je objevivší se území nesoucí název Terminal Woods. Tato oblast má rozlohu zhruba poloviny klasického sektoru a zahrnuje kompletně nový ekosystém, 50 nových misí, nové kempy a oblasti, recepty a zbroj, achievementy a PvP zónu. Terminal Woods také představí zbrusu nové bossy, zahrnujíce Scavenger Bossy a šest World Bossů!

Nuclear Blast Heavy Metal Bunker Bar
Boneclaw otevírá poklop nového Bunker Baru, který je kompletně zasvěcený Heavy Metalové hudbě a to pod taktovkou skutečného vydavatelství Heavy Metalu s opravdu parádním jménem hodícím se do FE a to Nuclear Blast Records. V baru se budou hrát
tucty nahrávek tohoto studia (které združuje stovky (ne-li tisíce) Heavy Metalových kapel z celého světa) a to v podobě Nuclear Blast Radio! 

Vylepšení ekonomiky
Vývojáři pracují na příchozích zlepšeních a v záplatě 1.8 uvidíme přehodnocení cen komponentů a receptů, zároveň také byly polazeny drop-raty (časy znovuobjevování) surovin, které padají ze schránek (nodů).

Nové sociální kanály
Přibudou dva nové chatovací kanály, které by měly usnadnit lokalizování skupin a možnost s nimi lépe socializovat.

Mělo by toho být ještě více, úplné Patch Notes uvidíme brzy, hned jak nám je autoři naservírují. Oficiální zpráva je k přečtení tady.14.3.2011 - Svatý Patrik v Pustině Event
Jestli snad náhodou potkáte v nejbližších dnech někde v Pustině poskakovat podezřelého malého zeleného mužíka, tak se nedivte, je před námi totiž zase jeden svátek a to konkrétně Den svatého Patrika a tenhle skřítek k tomu neodmyslitelně patří. Nesnažte se ho tedy sejmout, ale naopak v klidu počkejte, on vás určitě odmění zeleným pivkem a snad vám věnuje i užitečný trojlístek. Den svatého Patrika je ve čtvrtek a až do neděle bude možné kdekoliv v Grand Canyonu na skřeta narazit. Oficiálně upozorněni jsme byli na tomto místě.


11.3.2011 - Oslavy Mardi Gras pokračují Event
Pokud rádi oslavujete cokoliv, tak je tu zase jedna příležitost. Klany Invicta, Legends of the Fall a The Dreadnoks pořádají tři dny oslav Mardi Gras. Všichni obyvatelé Pustiny jsou tedy zváni, aby se stali součástí těchto událostí. Časový rozvrh (vše převedeno na náš čas):

Středa,9.března od 2:00hod.: Lyssa's Coffee Hut v New Flagstaff cooking facility

Čtvrtek,10.března od 2:00hod.: Invicta Bike Rally v Beauville's Tavern, New Flagstaff

Neděle,13.března od 19:00hod.: Mardi Gras Parade na hlavní ulici Embry Crossroads

Neděle,13.března od 20:00hod.: Mardi Gras Bunker Bash v Bunker Baru, Depot 66 

Pondělí,14.března od 01:00hod.: Topless Night v The Rack v Oilville Triage a Tap


Tak si oblečte nějaký ten slušivý oblek v tradičních barvách fialové, zlaté, zelené a zkuste omrknout alespoň jednu z těchto akcí, kterou mají pod taktovkou samotní hráči výše zmíněných klanů. Další informace pro zaregistrované uživatele oficiálního fóra jsou tady a oficiální pozvánka je zde.1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13